Setkali jste se již někdy s pojmem poppers rush?

Muži

Každý z nás má jiné priority a jiné tajné touhy. Sexuální touhy pak obzvlášť. Snad každý má nějaké tajné přání, které by chtěl ve svém sexuálním životě zažít. Někdo touží po tom, dát si trojku, někdo by rád vyzkoušel určité typy erotických pomůcek, další lidé by si rádi zkusili například anální sex.

Samotný sexuální prožitek je však závislý zejména na tom, s kým jej prožíváte. Právě s tímto dotyčným byste měli svoje tužby a přání probrat a společně dospět k závěru, zda je jejich splnění reálné či nikoliv. Důležité je, vzájemně si sdělit, co je dovoleno, a co je již za hranicí. Pak už můžete postupně dospívat k novým a novým zkušenostem.

černé prádlo

Zkoušeli jste již někdy například poppers rush? Slyšeli jste už vůbec o tomto pojmu? Jedná se o jakýsi pouliční termín, kterým je označovaná tekutina patřící do skupiny alkylnitritů. Využívá se především pro –

  • Zesílení sexuálního potěšení
  • V klubové kultuře se využívá pro zlepšení vnímání zvuku či světla
  • Čisticí prostředek na kůži

Vzhledem k tomu, že jsou jeho účinky považované téměř jako afrodiziakum, použití pro zesílení sexuálního potěšení je v současné době populární po celém světě. Poppers je v malých lahvičkách, které obsahují kapalinu. Tato kapalina se vdechuje, přičemž její účinky jsou téměř okamžité.

erotická pouta

Již během pouhých pěti až deseti sekund se dostaví pocit tepla do celého vašeho těla, zrychlí se vám bušení vašeho srdce, dojde ke zčervenání obličeje, může se však dostavit také malátnost hlavy. Zároveň však způsobují stavy podobající se euforií, která je spojena se zvýšenou sexuální touhou a omámeností. Často jsou jeho účinky přirovnávány k účinkům rajského plynu. Rovněž dochází po vdechování této kapaliny k uvolňování hladkého svalstva například v konečníku či vagíně. Díky tomu je pak sexuální prožitek na daleko vyšší úrovni, protože je proniknutí mnohem snazší.

Pokud tedy rádi experimentujete, můžete začít něčím jednodušším a vyzkoušet právě tohle. Uvidíte, zda váš sexuální zážitek bude mnohem silnější než doposud, a zda si jej vychutnáte plnými doušky.

Setkali jste se již někdy s pojmem poppers rush?
5 (100%)1