Řešení přináší půjčovna dodávek

Auto moto

Představu, že potřebujeme mít řidičský průkaz odpovídající skupině na kvalifikaci řízení nákladního vozu, můžeme nechat stranou. Většina dodávkových automobilů do 3,5 tuny se dá hravě řídit s klasickým řidičským průkazem skupiny B, tudíž nám postačí klasicky ten, který nás opravňuje k řízení osobního automobilu.  Otázkou je, že přece jenom se jedná o dost velké auto, kdy nemusíme mít jistotu v řízení, pak je lepší si dodávkový vůz zapůjčit i s řidičem, což ve většině půjčoven není žádný problém. V podstatě se dá vybírat hlavně z ložní plochy, také podle toho co chceme převézt a také odkud. Pokud si nejsme jisti, tak nám rozhodně zaměstnanci firmy rádi poradí, co bude pro nás nejlepší.
školák u náklaďáku.jpg

Zapůjčit si dodávku není žádný problém

Vše záleží na domluvě a tak když nemáme jasno v tom, jak co nejlépe funguje, je dobré se ptát. Kvalitní půjčovna dodávek nic neskrývá a se zákazníkem jedná férově a na rovinu, což vlastně potřebujeme. Přesto jsou věci, na které bychom neměli zapomínat a rozhodně bychom o nich měli mít nějakou informaci pro bezpečnou jízdu.
nákladní auto.png
Co nás má zajímat:
–          Smlouva, kterou než podepíšeme, by nám měla poskytnout veškeré informace o půjčení vozidla, ale také sankce za nedodržení smluvních podmínek.
–          Platné pojištění vozidla, zdali je pouze základní nebo i havarijní, případně jakou účast bychom měli my v případě nehody.
–          Aby půjčené vozidlo bylo v dobrém technickém stavu, na správných pneumatikách s odpovídajícími vzorky. Samozřejmostí je platná STK.
–          Kolik a v jaké sazbě je účtované půjčení vozidla, zdali je v ceně nějaký počet kilometrů nebo jestli je možno jezdit bez omezení. Případně když se vyčerpá limit projetých kilometrů, kolik bude stát další najetý kilometr navíc.
–          Od kdy do kdy je doba půjčení a kam se popřípadě dá vozidlo vrátit.
–          Zdali je příplatek za svátek nebo za víkend atd.
–          Jak je to se stavem paliva. To znamená, v jakém stavu přebíráme nádrž a také za jakých podmínek ji budeme vracet. Většinou se s plnou půjčuje i vrací, ale záleží na samotné půjčovně.

Řešení přináší půjčovna dodávek
4 (80%)6