Kdo seskáče, není dítě

Zboží

Malé děti mají většinou skromná přání. Mám na mysli ta splnitelná. A také mám na mysli děti, které nejsou zavalené tolika věcmi, že už opravdu nevědí, co by ještě mohly chtít. Děti většinou touží po něčem, co by pro ně bylo zábavou. Určitě si také vzpomínáte na svá dětská přání, ve kterých se objevoval například zahradní bazén nebo třeba trampolína.

zahradní trampolína

o   A možná, že právě vám se toto přání nesplnilo.
o   Proč tedy nedopřát radost ze skákání svým dětem?
Při výběru trampolíny pro děti bychom měli mít na zřeteli několik důležitých věcí.
§  Rozhodně ji nepůjdeme vybrat do některého obchodu, ve kterém vám jeho majitel k trampolíně nabídne ještě čínské nudle a zaručeně značkové rifle. Jde nám http://www.bontonland.cz/chinaski-neni-nam-do-place/ přeci hlavně o bezpečnost našich dětí.
§  Nejlepší volbou tedy bude obchod, který se specializuje na dětské trampolíny .
§  Zárukou kvality je získání atestu světovou společností Intertek.

skok na trampolíně

Kvalita rovná se bezpečnost

Pro větší pohodlí a bezpečí jsou dětské trampolíny vybavené ochrannou sítí a kovovými schůdky. Pochopitelně, že vám nikdo nezaručí, že se vaše dítě nezraní. Úrazům ale můžete předejít zejména tím, že nenecháte dítě na této atrakci bez dozoru. Dítě sice z trampolíny nikam neuteče, ale přesto je potřeba dohled. Zvláště u malých dětí. Ty mají někdy trochu pošetilé nápady.
–         Mohlo by je například napadnout vzít si s sebou nějakou tu dobrotu nebo hračku.

Jídlo by jim mohlo zaskočit a o tvrdou hračku by se mohly zranit. Je tedy potřeba dítě i dozor poučit, jak se správně skáče.
o   Neskákat při okraji trampolíny.
o   Nebrat si nic s sebou.
o   Pustit na trampolínu pouze tolik dětí, kolik doporučuje výrobce.
               Logické však je, že nejlepší je, když bude skákat pouze jedno dítě.
Kvalitního výrobce dětských trampolín poznáte i podle toho, že bude výrobek obsahovat návod k použití a rady, jak o sportovní zařízení pečovat. 
 

Kdo seskáče, není dítě
5 (100%)1